poniedziałek, Październik 23, 2017

Windykacja długów – nie taka straszna?

0

Egzekwowanie należności to przykry proceder przez który przechodzi coraz więcej Polaków. Wraz z rosnąca ilością firm oferujących chwilówki powiększa się grono osób zagrożonych procesem windykacyjnym.

Oprogramowanie dla firm. Jakie korzyści za sobą niesie?

0

Oprogramowanie dla każdej większej firmy jest bardzo istotne głównie ze względu na sprawność w zarządzaniu całą dokumentacja magazynową a przez to i całym przedsiębiorstwem.

Jak odnieść sukces w marketingu?

0

Wszystkie osoby, które pracują w branży marketingowej z pewnością zadają sobie na co dzień to pytanie. Jest ono bowiem istotne zarówno z punktu widzenia tych, którzy rozpoczynają działalność, jak i tych, którzy na rynku chcą się cieszyć ugruntowaną pozycją i nie obawiać o to, że zostaną pokonani przez konkurencję. Dlatego należy wiedzieć, co robić, by „być na szczycie”.

Jak wygląda marketing internetowy w praktyce?

0

Marketing internetowy to stosunkowo młoda dziedzina, która jednak rozwija się na tyle prężnie, że warto przyjrzeć się jej z bliska. Aktualnie, coraz więcej firm stacjonarnych prowadzi interesy w Internecie, jak i powstaje coraz więcej firm www. To sprzyja z pewnością opracowywaniu nowych działań marketingowych dzięki jakim rozwija się ta dyscyplina.

Czym są sterowniki programowalne?

0

Sterowniki programowalne stosowane są w automatyce od ponad 30 lat. Najpierw projektowano sterowniki większe, teraz zaś korzysta się z mniejszych, innowacyjnych. Programowalność oznacza, że program sterowania stworzony jest dla każdego zastosowania sterownika przez jego użytkownika i może być wielokrotnie zmieniany.

Druk katalogów reklamowych – poradnik dla początkujących

0

W każdej firmie przychodzi taki moment, w którym zwykłe ulotki czy strona internetowa nie są już wystarczającą formą reklamy. Wtedy właściciele firm zaczynają zastanawiać się, na co nowego teraz postawić. Bardzo często ich wybór pada na katalog reklamowy.

Podesty ruchome – jak prawidłowo zaplanować przebieg pracy?

0

Przed rozpoczęciem pracy z podestami ruchomymi najważniejszym krokiem jest zaplanowanie każdej czynności. Charakter zadania i związane z nim zagrożenia określają potrzebę planowania.

Jak zbudować wiarygodność w oczach banku?

0

Z danych raportu opublikowanych przez firmy doradczej PwC z grudnia 2013 roku „Rynek firm pożyczkowych w Polsce” wynika, że całkowite zadłużenie z tytułu kredytów konsumenckich w bankach wynosi ok. 122,7 mld PLN. Polacy z każdym rokiem pożyczają coraz więcej, ale również coraz lepiej radzą sobie ze spłatą zadłużeń. Jak podaje BIG InfoMonitor tegoroczny przyrost tak zwanych „złych długów” był najniższy od sześciu lat.

Negocjacje – jak się do nich przygotować i gdzie je przeprowadzić?

0

W karierze każdego przedsiębiorcy przychodzi taki czas, kiedy musi przeprowadzić stosowne rozmowy lub negocjacje z potencjalnymi kontrahentami i klientami. Warto wtedy mieć do tego odpowiednie środki.

W jaki sposób kupić używane meble w stanie przypominającym nowy?

0

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, gdzie mogą kupić meble, które będą wyglądać jak nowe w cenie używanych. Warto zatem znać sprawdzone źródła, zwłaszcza gdy zależy nam na oryginalnym urządzeniu całego biura.

Zobacz też