czwartek, Sierpień 17, 2017

Marketingowy sukces w zasięgu ręki

0

Większa rozpoznawalność marki lub produktu jest w świecie biznesu stanem wysoce pożądanym. Nic dziwnego, skoro może się to przełożyć na lepsze wyniki finansowe. W jaki sposób przeprowadzić kampanię reklamową, która rozejdzie się szerokim echem i kto powinien się tym zająć?

Zasady działania współczesnych radiotelefonów

0

Radiotelefon to prosta w obsłudze stacja nadawczo-odbiorcza, o funkach zbliżonych do tradycyjnie używanych telefonów komórkowych. Umożliwiają one porozumiewanie się wyłącznie głosowe i jedynie na niewielkie odległości. W tych dwóch aspektach należy jednak upatrywać ich słabości. Jeśli jednak poszukuje się urządzanie, służącego do komunikacji na niewielkich powierzchniach (np. hale produkcyjne, wielkopowierzchniowe sklepy), wówczas radiotelefon wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Tani smartfon – 5 powodów, dla których warto go zakupić

0

W sklepach znajdziemy zarówno smartfony po kilkaset, jak i po kilka tysięcy złotych. Te najnowsze, flagowe modele kosztują najwięcej. Jednak czy zawsze warto je kupować? Do wyboru mamy również bardzo dobre modele w znacznie niższych cenach. Oto 5 powodów, dla których warto kupić dla siebie tani smartfon!

Konto oszczędnościowe – 5 powodów, dla których warto je mieć

0

Już dzieci wiedzą, że oszczędzanie niesie samej korzyści. Ale w ich świnkach skarbonkach pieniądze się nie pomnażają – a na koncie oszczędnościowym tak. Takie konto to świetny sposób, by uchronić się przed zbędnymi wydatkami, a do tego jeszcze zarobić.

Jakie urządzenia fiskalne wybrać do prowadzenia działalności?

0

Chcąc prowadzić działalność gospodarczą niezbędne będą nam urządzenia fiskalne, które pomogą w ewidencji sprzedaży produktów czy świadczonych usług.

Konferencja firmowa – jak zorganizować ją w ciekawy sposób?

0

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważna jest dobra atmosfera panująca w zespole pracowników. Sprzyja to szybkiej i efektywnej pracy, pozwala na zmniejszenie poziomu stresu i zwiększenie motywacji każdej z osób zatrudnionych w firmie.

Pomoc w obsłudze prawnej i likwidacji spółki

0

Spółki osobowe oraz kapitałowe to najczęściej wybierana przez naszych rodaków forma działalności gospodarczej, na którą decydujemy się ze względu na formę odpowiedzialności, która wiąże się z prowadzeniem takiej firmy, która będzie działała na zasadach Kodeksu Spółek Handlowych.

Kredyty inwestycyjne a obrotowe

0

Zakładając swój pierwszy biznes, każdy przedsiębiorca musi pamiętać o tym, iż prawidłowe funkcjonowanie oraz rozwój firmy wymaga ciągłego lokowania w nim środków pieniężnych, jednak własny kapitał nie zawsze okazuje się wystarczający.

Identyfikacja wizualna czyli stempel każdej firmy

0

Konkurencja na wszystkich rynkach jest coraz bardziej zażarta. Każdego dnia konsument staje przed trudniejszym wyborem zarówno marki, jaki i produktów które może kupić. Jednym z decydujących elementów które mają wpływ na to którą markę wybierze konsument jest identyfikacja wizualna marki. Nie ma się co oszukiwać, społeczeństwo w którym żyjemy jest nastawione na bodźce wizualne. To właśnie one odgrywają decydującą rolę w przyciąganiu uwagi, a co za tym idzie mają niebagatelny wpływ na to co zobaczymy, i jak (o ile w ogóle) zapamiętamy.

Ubrania robocze – kwestia ich wykonania oraz doboru

0

Odzież robocza odgrywa bardzo ważną kwestię w bezpieczeństwie pracownika podczas wykonywania swojej pracy – dotyczy przede wszystkim pracowników fizycznych, jak również wszystkich tych osób, które w swojej pracy stykają się z różnymi substancjami oraz urządzeniami mogącymi stanowić zagrożenie dla zdrowia czy życia.

Zobacz też