Czy like4like na Instagramie działa

Jeśli prowadzisz konto na Instagramie to z pewnością słyszałeś o czymś takim, jak Like4Like. Zastanawiasz się, czym to właściwie jest i jak to działa? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się najważniejszych informacji na ten temat.

Co to jest like4like na Instagramie?

Like4Like to pewna zasada użytkowników Instagrama, która polega na tym, że za polubienie komuś postów ta osoba odwdzięcza się nam tym samym. Stało się to również popularnym hasztagiem, za pomocą którego możemy rozpoznać te osoby, które za lajki pod zdjęciami oferują nam to samo. Występuje również w skróconej formie #l4l.

Like4Like to również nazwa pewnej aplikacji, za pomocą której można zdobyć lajki w zamian za zdobyte punkty. Jest to jakiś sposób na szybkie zdobycie popularności.

Jak działa like4like na Instagramie?

Pojawia się jednak pytanie – czy to działa? Z reguły tak, że osoby, którym zależy na zdobyciu popularności zazwyczaj dotrzymują złożonych obietnic i lajkują zdjęcia w odpowiedzi na naszą reakcję. Minusem tego rodzaju wymiany jest konieczność lajkowania treści, które niekoniecznie się nam podobają. W drugą stronę – wiemy, że lajki od takich użytkowników to tylko kwestia wymiany polubień, a nie autentycznego zainteresowania naszymi treściami.

Jak działa zasada follow4follow na Instagramie?

Zasada F4F działa na tych samych zasadach co L4L, jednak nie dotyczy lajków, lecz followersów. Wiele osób korzysta z tego w początkowej fazie rozwijania swojego konta na Instagramie. Obserwując innych użytkowników oni często odwdzięczają się tym samym.

Istnieje jednak ryzyko, że wiele z takich osób po czasie zrezygnuje z obserwacji, ponieważ zależało im tylko na zdobyciu dużej ilości followersów, zatem nie byli zainteresowani naszym kontem. Takie zjawisko może działać zniechęcająco.

Like4like na Instagramie a zakup lajków

Lepszą i zdecydowanie szybszą metodą na zdobycie pokaźniej liczby polubień jak i followersów, jest ich wykupienie na stronie Polskielajki.pl. Nie wymaga to z naszej strony żadnego wysiłku ani lajkowania treści, które kompletnie nie leżą w sferze naszych zainteresowań. Wykupując followersów na tej stronie mamy pewność, że są to aktywni użytkownicy, dlatego nie wchodzimy w interakcje z żadnymi botami, co nieraz zdarza się w przypadku aplikacji, takich jak właśnie Like4Like.

Wady like4like na Instagramie

Wymiany lajków i obserwacji mogą pomóc w początkowym rozwijaniu konta. Nie dają one jednak gwarancji, że tacy użytkownicy zostaną z nami na dłużej. Musimy mieć też świadomość, że zwykle nie są oni zainteresowani naszymi treściami, a raczej lajkami, które my możemy zostawić u nich. Z tego powodu, na dłuższą metę tego rodzaju rozwiązanie nie będzie satysfakcjonujące. Zwłaszcza dla kogoś, komu zależy na budowaniu prawdziwie zainteresowanej, szczerej społeczności.

Jakie konta mają najwięcej obserwatorów i polubień?

Najwięcej obserwatorów i polubień mają te profile, na których znajdziemy angażujące treści, ciekawy content, regularne publikacje i estetyczne zdjęcia. Wartościowe konto zawsze obroni się samo i zawsze zdobędzie zainteresowanie użytkowników. Niezwykle ceniona na Instagramie jest oryginalność i wyjątkowość. Przeciętne zdjęcia z nijakim opisem zazwyczaj giną w gąszczu niezliczonej ilości postów. Dlatego najważniejszy jest pomysł i zaangażowanie w prowadzenie swojego konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here