Rozwiązanie antywirusowe, które sprawdzi się gdy chcemy ochronić 1 stację w domu jak i kilkadziesiąt stanowisk i urządzeń mobilnych w małej organizacji. Wszystko w 1 konsoli z centralnym zarządzaniem w świetnej cenie (60 zł za rok).

Ochrona informatyczna firmy to jedno z najważniejszych wyzwań, przed jakim staje niemal każdy przedsiębiorca. Współcześnie, komputeryzacja istnieje na wielu płaszczyznach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Znalezienie rozwiązania profesjonalnego, ale też kompleksowego to zadanie dla odpowiedzialnych właścicieli i managerów. Warto zwrócić uwagę na F-Secure Antywirus, który jest rozbudowany funkcjonalnie, a jednocześnie wyjątkowo przyjazny użytkownikom stacji końcowych.

[Promocja dla nowych klientów: ochrona 1 stacji roboczej już za 60 zł/rok na fsecure-psb.pl]

Nowoczesna ochrona

Tradycyjne rozwiązania antywirusowe mogą odznaczać się różnym poziomem skuteczności, łączy je natomiast jedno – czasochłonność. Konfiguracja ochrony dla wszystkich urządzeń w ramach instytucji, nawet takiej średniej wielkości, jest żmudna, dodatkowo zaś niesie za sobą ryzyko pomyłki i przeoczenia.
F-Secure Protection Service for Business korzysta z nowatorskiej i całkowicie bezpiecznej chmury, z poziomu której następuje centralne zarządzanie systemem. Oszczędza to końcowemu użytkownikowi wiele czasu oraz wyklucza ryzyko nieprawidłowości, jakie zdarzają się korzystającym z programów starszego typu.

Ekonomiczne fundamenty firmy

Doświadczony przedsiębiorca doskonale potrafi zarządzać portfelem swojej firmy w taki sposób, by oszczędności nie tylko nie zaszkodziły, ale wręcz pozwoliły na rozwój. Brać tu należy pod uwagę wiele kryteriów, bowiem oszczędzać można nie tylko pieniądze, ale też cenny czas i siły. Dobre rozwiązanie antywirusowe musi skupiać wszystkie te składniki.
F-Secure PSB to propozycja , która pochłania znacznie mniejsze zasoby, a jednocześnie gwarantuje najwyższe jakościowo efekty. Jest przy tym znacznie tańsze od standardowych programów antywirusowych. Koszt utrzymania jednego stanowiska roboczego to zaledwie 60 zł rocznie. Dodatkowo, odpada ewentualny koszt inwestycji we własny serwer.

Szerokie pole do popisu

Warto wspomnieć o ograniczeniu, które często posiadają nawet najskuteczniejsze programy antywirusowe. To ich jednowymiarowość, która – owszem – pozwala na dokładne czyszczenie potencjalnych zagrożeń, ale też nie daje żadnej wartości dodanej.
Antywirus F-Secure PSB to ochrona cyfrowa w pełnym zakresie. Kompleksowe wsparcie, nie tylko antywirusowe, ale też przeciwkradzieżowe i analityczne pozwala spać spokojnie, a jednocześnie nie ogranicza użytkowników końcowych.

Siła w prostocie

Wdrożenie pakietu F-Secure jest wyjątkowo proste i intuicyjne, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i struktury jego zarządzania. Także obsługa programu z poziomu konsoli, posiadającej bardzo przyjazny interfejs, nie stanowi żadnego problemu.
Pakiet nie obciąża systemu operacyjnego i efektywnie pracuje w tle, dbając o bezpieczeństwo użytkowników – a co za tym idzie, całego biznesu.
Na wizerunek i sukces przedsiębiorstwa składają się dziesiątki czynników. Bez wątpienia swoboda pracy, bez zbędnej troski o bezpieczeństwo, stwarza optymalne warunki do osiągania wyników. F-Secure Protection Service jest stworzony z myślą o ludziach biznesu i sukcesu. Droga do tego ostatniego, przy przemyślanej strategii, jest mniej kręta, niż mogłoby się wydawać.

Opracowanie Vida – sprzedaż rozwiązań antywirusowych takich jak nod32sklep.pl czy CylancePROTECT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here