Jak wykonać etui z własnym nadrukiem

Choć w sklepach zajmujących się sprzedażą akcesoriów do telefonów znajdziemy tysiące różnorodnych wersji etui, to jednak dla tych osób, którym zależy na głębszej personalizacji urządzenia, ciekawszym rozwiązaniem może okazać się stworzenie etui z własnym nadrukiem. Jak się do tego zabrać? Czy umieszczenie na powierzchni pokrowca do telefonu barwnego zdjęcia lub grafiki znacząco zwiększa koszt takiego gadżetu?

Kreator etui – krok po kroku

Na rynku działają firmy, które oferują dostęp do specjalnych narzędzi internetowych umożliwiających stworzenie case z prywatnym zdjęciem. Kreator etui pozwala wybrać schemat i fotografie, które ozdobią powierzchnię pokrowca. Pierwszy krok to oczywiście wybór etui dopasowanego do używanego przez nas modelu telefonu. Krok drugi to wskazanie określonego schematu zdobienia – podział powierzchni pokrowca na wybraną liczbę pól, na których następnie umieszczane są wybrane przez użytkownika zdjęcia. Krok trzeci to wybór fotografii. Można korzystać ze zdjęć prywatnych lub dostępnych z katalogu podpiętego do kreatora. Ostatnia część pracy nad etui z własnym nadrukiem to ewentualne uzupełnienie projektu krótkim tekstem i jego akceptacja. Całość procesu nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo łatwa nawet dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie korzystał z tego typu narzędzi.

Jakie zdjęcia wybrać na etui?

Przygotowanie atrakcyjnego pod względem wizualnym, mającego niezwykle osobisty charakter pokrowca wymaga użycia odpowiednich fotografii. Pokrowiec z własnymi zdjęciami będzie najciekawszy, jeśli sięgniemy po dobrze naświetlone, kolorowe fotografie, które po odwzorowaniu na powierzchni etui zachowają ostrość i naturalne, intensywne barwy. Dobrym wyborem będą m.in. zdjęcia wykonane na świeżym powietrzu, w ciągu dnia. Interesującym pomysłem na osobiste etui z własnym nadrukiem mogą być również zdjęcia portretowe. Pokrowiec można ozdobić jedną fotografią lub przy wyborze odpowiedniego schematu, stworzyć mozaikę składającą się z wielu mniejszych zdjęć prezentujących jedną lub kilka bliskich nam osób. Takie etui to piękna, niezwykle sentymentalna ozdoba i jednocześnie skuteczny sposób na zabezpieczenie telefonu przed nieestetycznymi rysami i innymi uszkodzeniami.

Jeśli chcesz mieć możliwość pochwalenia się niepowtarzalnym wyglądem telefonu, inwestycja w case z indywidualnym nadrukiem z pewnością się opłaci. Co ważne, cena takich pokrowców w znaczący sposób nie różni się od cen na tradycyjne nakładki. Dzięki możliwościom nowoczesnych technologii poligraficznych przygotowanie kolorowych nadruków jest dziś nie tylko łatwe, ale i wyjątkowo tanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here