Steam Deck Valve

Marzysz o rozrywce w każdym miejscu? Tradycyjne konsole przynoszą dużo zabawy, ale zajmują sporo miejsca i możesz grać na nich tylko w pomieszczeniu, gdzie się znajdują. Jeśli szukasz nowoczesnej rozgrywki, która będzie z Tobą, to konsola przenośna Steam Deck od Valve będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozrywka w zasięgu ręki

Steam Deck to przenośna konsola Valve, która pojawi się na rynku już w grudniu 2021 roku. Gadżet możesz kupić w trzech wersjach, ceny rozpoczynają się od 1899 zł. W zależności od opcji, jaką wybierzesz, konsola będzie różnić się pojemnością, szybkością i dodatkowym wyposażeniem. Fanom Nintendo Switch Pro od Valve pewnie końcówka roku będzie spędzać sen z powiek. Nie musisz jednak zapisywać daty premiery w kalendarzu ani ćwiczyć mnemotechnik, już teraz możesz zamówić Pre-Order w Sklepie Steam. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w: lowcygier.pl.

Konsola z grami PC

Steam Deck kusi możliwością grania w gry, które dotąd były dostępne tylko dla użytkowników tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Na konsoli od Valve zagrasz między innymi w Baldur’s Gate III, Arma III, Black Mesa, Crusader Kings III czy S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci. Dotąd jedynie gracze komputerowi mogli cieszyć się wyżej wspomnianymi grami, jednak od grudnia szczęśliwcy z konsolą przenośną Steam Deck od Valve będą mogli grać w nie w dowolnym miejscu. Podróżujesz pociągiem lub autobusem? Czekasz na dziecko u dentysty? Może masz okienko między zajęciami? Koniec z nudą i czas na prawdziwą rozrywkę.

Parametry techniczne

Następca Nintendo Switch Pro od Valve wyposażona jest w czytelny 7-calowy ekran dotykowy, abyś mógł nacieszyć oko cudowną grafiką. Mocna bateria pozwala nawet na 7 godzin intensywnej rozgrywki, więc nawet podczas podróży pociągiem na drugi koniec Polski nie musisz obawiać się nudy. Wbudowany kontroler możesz zastąpić, dzięki możliwości podłączenia klawiatury i myszki.

Grudzień pełen wrażeń

Decyzja należy do Ciebie. Będzie grać w domu czy w podróży? Która gra PC zapewni Ci niezliczone godziny zabawy na Steam Deck?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here