Podstawą pracy każdej przestrzeni magazynowej niezależnie od tego, czy jest to hala czy też sklep lub warsztat jest dobrze wykorzystana przestrzeń i przemyślana logistyka. Dlatego właśnie tak duży nacisk jest położony na wybór odpowiednich regałów magazynowych oraz umiejętne ich rozmieszczenie, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo pracy oraz sprawne działanie firmy. Rozsądne wykorzystanie przestrzeni pionowej pozwala skutecznie wykorzystać nawet niewielkie pomieszczenia niezależnie od tego, czy rozmieszczamy kartony pojemniki z drobnymi akcesoriami czy na przykład palety. Te ostatnie będą wymagały oczywiście pozostawienia większej ilości miejsca w korytarzach na wózki widłowe.

Towary pod ręką

Regały magazynowe www.regalit.pl są bezpieczne, solidnie wykonane, a co za tym idzie w znaczący sposób wpływają na poprawę wydajności pracy. Pozwalają w świetny sposób dostosować możliwości techniczne do faktycznych potrzeb. Osobnym rozdziałem jest na przykład zakup odpowiednich regałów do przestrzeni biurowej. W przychodniach lekarskich, kancelariach prawniczych czy też na przykład w sekretariatach pojemne i wytrzymałe regały idealnie pomagają zachować porządek w dokumentacji, aktach, teczkach i innych ważnych rzeczach. Poza tym te dedykowane modele są nowoczesne, eleganckie i spełniają wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa.

Ciekawe rozwiązania

Nowoczesne regały magazynowe pozwalają dostosować przestrzeń przechowywania do naszego towaru. Świetnym pomysłem jest zastosowanie bezśrubowych regałów typu „Klips”. Są one wysoce elastyczne. W zależności od potrzeb w prosty i szybki sposób można zmienić wysokość półek, zachowujący tym samym stabilność całej konstrukcji. Najważniejszą zalety tego systemu jest łatwość, z jaką możemy demontować oraz rozbudowywać przestrzeń do przechowywania. Bardziej popularne są modele skręcane, mają również atrakcyjną cenę. To proste w montażu i stabilne rozwiązanie, które w można łatwo rozbudować. Bogata oferta firmy to konwencjonalne, czyli rzędowe, wjazdowe, przesuwne, przepływowe (w tym rolkowe na pojemniki), typu PUSH-BACK oraz silosy magazynowe – czyli inaczej magazyny samonośnie. Każdy z tych rodzajów oczywiście można indywidualnie dopasować do potrzeb danego klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here