Zwykle inny telefon wybieraliśmy jako służbowy, a inny jako prywatny. Wprowadzenie funkcji Dual Slim zmieniło nasze podejście – teraz urządzenie mobilne musi być zarówno funkcjonalne, jak i designerskie. Smartfony 2018 pokazują, że trend ten dostrzegli także producenci. Świetny aparat czy kamera to ważne cechy, ale przede wszystkim interesuje nas smartfon z dobrą baterią.

Cóż nam po wyjątkowo pięknym i designerskim telefonie, jeśli nie będzie wystarczająco funkcjonalny? Najpierw sprawdźmy zatem jego możliwości. Jeśli często korzystamy z poczty, wykonujemy połączenia, musimy mieć dostęp do dokumentów, potrzebny nam będzie smartfon z dobrą baterią.

Nowoczesne urządzenia są coraz lepiej wyposażone i mocne – np. smartfony Samsung 2018 czy Sony szybko się ładują i mogą służyć znacznie dłużej niż raptem kilka godzin. Wybraliśmy nasze rekomendacje – oto smartfony z dobrą baterią. Wśród TOP 3 znajdują się m.in. smartfony 2018, ale także modele poprzednich generacji.

Smartfony Samsung 2018 – S9 i S9+

Najnowsze flagowce robią ogromne wrażenie! Prezentują się pięknie, ale mają też bogate wnętrze – wytrzymałą baterię, Dual Slim i nowoczesny ośmiordzeniowy procesor. Nowa generacja urządzeń Galaxy to symbol mobilnej fotografii! Aparat o dwóch przesłonach to ogromny atut tego smartfona. A fotografie można oglądać na wyjątkowym ekranie Infinity o maksymalnie zredukowanych ramkach. Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły czynią ten smartfon z dobrą baterią idealnym wyborem zarówno do pracy, jak i jako służbowy.

Sony Xperia XZ2

Xperia nie zachwyca designem, ale za to jest niezwykle mocna i funkcjonalna. Jeśli przejrzymy najważniejsze smartfony 2018, koniecznie musimy uwzględnić ją w tym rankingu! Żywotność i pojemność baterii oraz szybkość procesora zadowoli każdego, kto często korzysta z telefonu i rozmaitych aplikacji.

Te parametry przydadzą się nie tylko w pracy – otóż  bateria o pojemności 3180 mAh zapewni też rozrywkę na cały dzień. Ponadto innowacyjne rozwiązanie Smart Stamina dodatkowo zapewni nam energię na jeszcze dłużej. Przewidzi poziom energii, powiadomi, ile czasu zostało do rozładowania baterii, wyśle wcześniej ostrzeżenie, a w razie konieczności zmniejszy zużycie energii. Bateria z wydłużonym cyklem życia sprawia, że to idealny smartfon 2018 służący do pracy.

Asus ZenFone 5z

Czarnym koniem tegorocznych targów okazał się ASUS, gdyż pokazał najnowszą generację smartfonów z serii ZenFone. To m.in. flagowy model ZenFone 5z – jeden z najważniejszych, jeśli chodzi o smartfony 2018. Mocne i dobre podzespoły idą tu w parze z designem oraz niezłym aparatem. Ma też wiele innych zalet, m.in. system: Android 8.0 Oreo, duży ekran 6.2”, a także mocny procesor Qualcomm Snapdragon 845 i wytrzymałą baterię 3300 mAh.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here