W sklepach znajdziemy zarówno smartfony po kilkaset, jak i po kilka tysięcy złotych. Te najnowsze, flagowe modele kosztują najwięcej. Jednak czy zawsze warto je kupować? Do wyboru mamy również bardzo dobre modele w znacznie niższych cenach. Oto 5 powodów, dla których warto kupić dla siebie tani smartfon!

Niska cena

Na pierwszym miejscu musimy wskazać właśnie na niską cenę – to ona jest najważniejszą zaletą tanich smartfonów i to właśnie ona powoduje, że mają one również wielu fanów. Zamiast wydawania całej swojej wypłaty na telefon możemy kupić go bez przepłacania.

Świetne parametry techniczne

Często kojarzymy tanie smartfony z gorszymi parametrami technicznymi. Nic bardziej mylnego! Bez problemów zakupimy również tani smartfon, który dorównuje zastosowanymi podzespołami tym droższym modelom. Jak to możliwe? To przede wszystkim kwestia marki, dlatego wtedy, gdy nie zależy nam na rozpoznawalnym logo na obudowie, to najlepszy wybór!

Mniejsza strata pieniędzy

Gdy z naszym tanim smartfonem coś się stanie, nie stracimy dużo. Warto przy tym wskazać, że tanie smartfony są tańsze w naprawie od tych droższych, dlatego nie będziemy musieli ponosić żadnych wysokich kosztów. Oczywiście, jeśli smartfon nie będzie możliwy w naprawie lub będzie ona nieopłacalna, możemy zakupić nowy – za kolejne kilkaset złotych, a nie za kilka tysięcy. Mniejsza strata nie jest tak odczuwalna jak ta większa.

Dual SIM – telefon na 2 karty SIM

Warto również wskazać, że w tańszych telefonach często spotykana jest funkcja Dual SIM, która polega na możliwości umieszczenia w jednym telefonie dwóch kart SIM jednocześnie. Wtedy w jednym smartfonie możemy korzystać z karty do telefonu prywatnego oraz służbowego. To oszczędność miejsca i pieniędzy!

Świetny wygląd

Tanie smartfony niczym nie ustępują tym droższym pod kątem swojego wyglądu. Co więcej, często są lepiej wykonane. Gdy wobec tego obawiasz się, że tani smartfon nie będzie prezentować się zbyt reprezentacyjnie, nie musisz się bać. W sprzedaży znajdziemy wiele świetnie wyglądających modeli wykonanych z najwyższej jakości materiałów jak aluminium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here