Poranna kawa, a może popołudniowa z koleżankami lub sąsiadką. Przybycie gości, sytuacja krępująca to nie dla ciebie. A zaprezentowanie z jak najlepszej strony nie wymaga wielkiego wysiłku. Wystarczy mały, drobny szczegół, czyli zawieszenie nowych zasłon w salonie i goście będą zachwyceni.

zasłony

Modele zasłon jednokolorowych, każdy wniesie coś w wystrój wnętrza

Zasłony jednokolorowe są zaprojektowane, by elastycznie dopasowały się do różnych domowych dekoracji oraz mebli, chyba że mamy pomysł na wnętrze, chcemy, aby każdy element zakupiony w sklepie idealnie pasował do całego wnętrza.

Wnętrze uzupełnione kolorem niebieskim lub w tonach pomarańczy, pistacji, łososia w tonach jasnych lub ciemnych stanie się miejscem relaksu, codziennego siadywania w gronie rodzinnym do stołu, do gier planszowych, czy seansów filmowych.

Jedynym brakiem stanie się firana w tym samym kolorze, w jakim mamy zrobiony całe pomieszczenie.

Jeśli pomieszczenie jest w kolorze zielonym, to rozwiązaniem są miętowe zasłony o lśniącym jasnym pastelowym kolorze, które wspaniale prezentują się na tle całego pomieszczenia. Wnętrze uzyska dopełnienie braków, jakie mogą zupełnie nadać inny tor rzeczy.

Zasłony gotowe

Zasłony gotowe, nowe świeże kolory

Nowe rzeczy są zazwyczaj w świeżych kolorach, nie są wypłowiałe, pokryte starością, nie mają uszczerbków, wad, nie wymagają reperacji, odnowienia, ciągłego prania, by wyglądały, jak nowe.

Przesyt, jaki serwuje rynek, umożliwia zakup produktu na różnych poziomach cenowych. Produkty mogą różnić się jedynie jakością, ale mają tę samą rolę, wykonają tę samą pracę za panią domu, która robi wszystko, by dom lśnił, a ona miała jeszcze czas na make-up, pedicure i manicure.

Zasłony gotowe, to modele firan, które mają wzór, świetny krój i nie są trudne w utrzymaniu, zawsze świeże, czyste i zadbane. Kolor mocny, wyrazisty, wpływający na wygląd całego wnętrza.

Zasłony z nadrukiem to modele ekstrawaganckie, pokryte na całej długości wzorem kwiatów, liści, ptaków i piór.

Zasłona Gotowa Tweety

Zasłona Gotowa Tweety, w rozmiarze 350 * 160 cm, w kolorze pomarańczowym ma świetny design. Z łatwością można ją powiesić na taśmie, nada się do pokoju dziecięcego, a nawet i do kuchni. Materiał uzyskuje fałdy, które tworzy w górnej części zszyta taśma.

Podsumowując, zasłony gotowe lub jednokolorowe to modele wyszukane, z ekstrawaganckim fasonem. I są one trendem a ryku, znajdując coraz to większą rzeszę klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here